Dobrovolníkům

K poznámce dobrovolníka týdne ruských filmů " FLASH Film FESTIVAL»

Vítáme vás jako dobrovolníka a součástí našeho filmového týmu "Fresh Film" na festivalu moderního ruského kina!

Волонтеру naskytne příležitost nejen setkat se stejně smýšlející lidi a získat nové zkušenosti v procesu interakce s námi, ale také strávit čas ve společnosti herců a režisérů.

Týden ruských filmů "Flash Film Festival", která se bude konat od 19 do 25 listopadu roku 2019 v Praze a Karlových Varech, před vámi bude stát jeden ze dvou úkolů: buď se setkat a umístit hosty, a to buď doprovázet během dne. Volba je na tobě!

Zdarma jídlo v jedné z centrálních restaurací Prahy v době konání festivalu, návštěva tří nejnovějších ruských кинокартин, deklarované v programu, a vyhlídky na další interakce s кинокомпанией "Fresh Film" pro samotné odpovědné волонтера - to vše se stane s tebou, pokud jsi se již rozhodl připojit se k nám!

Pokud vaše aktivita a výkon jsou bezkonkurenční, čekáme na vás!

Samotná aktivita je však následující:

Skupina dobrovolníků "setkání a ubytování" je zodpovědná za hosta od jeho příjezdu na letiště a před ubytováním v hotelu.

Doprovodný dobrovolník se každý den setká s hostem na recepci hotelu a doprovází jej na místo uvedené v programu. Během dne nebude místo samo. Ale samozřejmě, energetická rezerva a Duhová nálada jsou vždy u vás!

Každý dobrovolník dostane svůj osobní plán a kontaktní telefony v případě otázek.

Máš zájem o naši nabídku? Tak si s námi pospěšte a jeďte!

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
kontakty: +420608299299